DEMKA PLASTİK’İN YILDIZI 2014’TE İHRACATLA PARLADI!

IMMIB( İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ülkemizin önce gelen sivil toplum kuruluşlarından olup, TİM(Türkiye İhracatçılar Meclisi)’e bağlı İhracatçı birliklerinden biridir. Nisan ayı içinde IMMIB’in gerçekleştirdiği, yılın en önemli etkinliklerinden olan, İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde 2014’ün şampiyonlarına ödüller yağdı.

İhracatın Yıldızları Ödül Töreni, 10 Nisan 2015 tarihinde, Ekonomi Bakanı Sn. Nihat ZEYBEKCİ’nin katılımı ile gerçekleştirdi. Törende, değerli müvekkillerimizden Demka Plastik,  “Plastikten Mamul Mutfak ve Ev Eşyaları İhracatında” 1. olarak ödülünü Ekonomi Bakanı Sn. Nihat ZEYBEKCİ’den aldı. Demka plastik Plastik Mutfak ve Ev eşyaları sektöründe 2014 yılı içinde en fazla ihracatı gerçekleştirerek 1. Olduğu törende, ödülü, Demka Plastik İhracat Müdürü Serdar Demirel teslim aldı.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>